Pianki Smart Core™


Każdego miesiąca producent pianek Comply™ testuje nowe modele słuchawek i dodaje je do tabeli zgodności pianek. Z myślą o tych użytkownikach, których słuchawek wciąż nie ma na liście, powstały pianki z elastycznym rdzeniem SmartCore™.

Kompatybilność

W zwykłych piankach rdzeń wykonany jest z dość sztywnego materiału, przez co pianki pasują do słuchawek z tulejką o określonej średnicy.
W przypadku pianek z opatentowanym rdzeniem SmartCore™ wystarczy, że średnica ta mieści się w zakresie 4,8 mm – 6,3 mm. Zakres ten obejmuje zwykłe rdzenie 200, 400, 500 i 600.
Dzięki elastycznemu rdzeniowi pianki SmartCore™ pasują do większości słuchawek dostępnych na rynku. Pianki te nie są odpowiednie dla słuchawek Etymotic, Westone i Shure oraz innych modeli armaturowych o mniejszej średnicy tulejki.

Cechy pianek SmartCore™

Pianki SmartCore™ łączą w sobie wyjątkową uniwersalność z zaletami zwykłych pianek Comply™.
Ich stosowanie poprawia brzmienie słuchawek, wygodę i izolację od otoczenia. Słuchawki z piankami SmartCore™ trzymają się pewniej w uszach, również podczas aktywności fizycznej.
Przeczytaj więcej o właściwościach pianek Comply™.

Audio Pro z filtrem WaxGuard™:

Model Audio Pro jest odpowiednikiem pianek Tsx (Comfort Plus) ze zwykłym rdzeniem. Ich kulisty kształt został opracowany z myślą o najwyższym możliwym komforcie i najlepszych doznaniach podczas odsłuchów. Neutralny akustycznie filtr WaxGuard™ chroni słuchawki przed zanieczyszczeniem przy zachowaniu integralności przekazu muzycznego.

Pianki Comply™ Audio Pro SmartCore™
Pianki Comply™ Audio Pro SmartCore™ - opakowanie

Sport Pro z filtrem SweatGuard™:

Model Sport Pro jest odpowiednikiem pianek Sx ze zwykłym rdzeniem.
Ich wydłużony kształt sprawia, że słuchawki pozostają w uszach nawet podczas długotrwałych intensywnych ćwiczeń lub biegu. Filtr SweatGuard chroni słuchawki przed zanieczyszczeniem woskowiną i dodatkowo przed potem.

Variety Pack Pro:

Zestaw zawierający 2 pary pianek Audio Pro i 1 parę Sport Pro pozwala na poznanie w praktyce zalet obu modeli pianek SmartCore™.

Pianki Comply™ Variety Pack SmartCore™