Które pianki Comply™ wybrać?


Wyboru pianek dokonaj w czterech kolejnych krokach:

 

1. Kompatybilność

Pianki Comply™ produkowane są z wewnętrznymi tulejkami o różnej średnicy, oznaczonymi: 100, 130, 150, 160, 200, 400, 500 i 600. Wybór pianek z nieodpowiednią tulejką sprawi, że pianek nie da się założyć na słuchawki, lub nie będą się na nich dobrze trzymać. Znajdź pianki pasujące do swoich słuchawek w tabeli zgodności pianek Comply™.

 

2. Rozmiar

Pianki Comply™ produkowane są w trzech rozmiarach. Według producenta rozmiar M jest odpowiedni dla 90% użytkowników. Jeśli używasz słuchawek ze standardowymi nakładkami silikonowymi w rozmiarze M (z reguły fabrycznie zakładanymi na słuchawki), wybierz ten właśnie rozmiar. Pianki w rozmiarze S lub L wybierz tylko wtedy, gdy używasz nakładek silikonowych w tych rozmiarach.

 

3. Model

Wszystkie modele pianek Comply™ oferują wygodę i izolację lepszą, niż standardowe silikonowe nakładki na słuchawki.
Jeśli szukasz najlepszej izolacji od otoczenia, wybierz klasyczne pianki T (Isolation), Tx (Isolation Plus) lub P (Professional).
Jeśli potrzebujesz pianek do słuchania muzyki podczas uprawiania sportów, wybierz modele S (Sport) lub Sx (Sport Plus).
Jeśli zależy Ci na maksymalnej wygodzie, wybierz kuliste pianki Ts (Comfort) lub Tsx (Comfort Plus).

 

4. Filtr

Aby dodatkowo zabezpieczyć droższe słuchawki przed uszkodzeniem, rozważ zakup pianek Comply™ z filtrem. Filtr Wax-Guard w piankach Tx i Tsx chroni słuchawki przed zanieczyszczeniem woskowiną, a filtr SweatGuard™ w piankach Sx również przed potem. Wszystkie filtry są neutralne akustycznie, czyli powodują nieznaczne tłumienie dźwięku, jednakowe w całym słyszalnym paśmie.