Comply™ Sonic Filters


Comply™ Sonic Filters (wcześniej znane jako Comply™ Foam Plugs) to wkładki do uszu redukujące poziom natężenia dźwięku bez wprowadzania jego zniekształceń.

Mogą być stosowane przez muzyków, bywalców koncertów, oraz osoby wykonujące wszelkie zawody, przy których słuch narażony jest na uszkodzenie z powodu wysokiego poziomu hałasu.

Comply™ Sonic Filters

Typowe stopery do uszu tłumią średnie i wysokie tony, zniekształcając w ten sposób dźwięk docierający do uszu. Wkładki Comply™ Sonic Filters zostały zaprojektowane z wykorzystaniem filtrów przepuszczających fale akustyczne o wyższych częstotliwościach, w celu uzyskania płaskiej charakterystyki tłumienia w całym zakresie słyszalnych dźwięków.

Dzięki właściwościom nakładanych na nie wymiennych pianek Comply™, wkładki pewnie trzymają się w uszach i oferują wyjątkowy komfort nawet przy wielogodzinnym używaniu. Pianki Comply™ wykonane są z przepuszczającego powietrze materiału i nie podrażniają uszu.

Comply™ Sonic Filters - Przekrój

Wkładki Comply™ Sonic Filters standardowo wyposażone są w pianki Comply™ T-100 w rozmiarze M, odpowiednim dla 90% użytkowników. W razie potrzeby można wymienić je na inne modele i rozmiary pianek Comply™ z tulejką 100.

Z piankami znajdującymi się w zestawie tłumienie wynosi 15 dB.

Zawartość zestawu:

1. Stopery Comply™ Sonic Filters – 1 para
2. Pianki Comply™ T-100 rozmiar M, czarne – 2 pary
3. Miękkie etui do przechowywania stoperów i pianek

Comply™ Sonic Filters