Comply™ Custom Wraps


Słuchawki dokanałowe robione na miarę (CIEM, Custom In-Ear Monitors) idealnie wypełniają kanały uszne, dzięki czemu przetworniki zamontowane w słuchawkach grają dokładnie tak, jak to przewidzieli ich projektanci. Jednak z biegiem lat kształt kanałów usznych może się zmieniać, przez co dopasowanie nie będzie już tak dokładne. Kształt kanałów usznych zmienia się również przy poruszaniu szczęką. W obu przypadkach dochodzi do degradacji dźwięku – tym większej, im większe mają miejsce odkształcenia.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzą Comply™ Custom Wraps – samoprzylepne paski wykonane z pianki poliuretanowej – tej samej, z której produkowane są pianki Comply™. Pozwalają one wyeliminować nieszczelności, a także zwiększają komfort i zapobiegają wysuwaniu się słuchawek z uszu przy gwałtownych ruchach głowy i wstrząsach.

Custom_Wraps custom-wrap-example-2

Sposób użycia:

Naklej Comply™ Custom Wraps na słuchawki, zawijając je wokół tej ich części, która wnika najgłębiej do kanału usznego, ugnieć piankę, załóż słuchawki w normalny sposób i ciesz się ich pierwotnym, pełnym dźwiękiem.

 

 

 

Specyfikacje:

Kolor: Czarny
Grubość: 2.5 mm ± 0.13 mm
Długość: 43 mm ± 0.13 mm
Szerokość: 5 mm ± 0.13 mm

 

Kompatybilność:

Comply™ Custom Wraps nadają się do stosowania ze wszystkimi słuchawkami CIEM wykonanymi z akrylu. Nie są zalecane do słuchawek wykonanych z bardziej elastycznego silikonu.
Słuchawki akrylowe: 1964 Ears, Future Sonics, Heir Audio, Hidition, JH Audio, Lear, Lime Ears, Ultimate Ears, Westone
Słuchawki silikonowe: ACS, Sensaphonics, Spiral Ear
Custom Art produkuje słuchawki z silikonu (większość modeli) oraz z akrylu.
Westone produkuje słuchawki z akrylu, jednak ich końcówka wykonana jest z winylu, mięknącego pod wpływem ciepła.

 

Zawartość opakowania:

5 par Comply™ Custom Wraps

Custom Wraps