Tabela zgodności pianek Comply™


Kliknij poniższy obrazek, aby pobrać aktualną tabelę zgodności pianek Comply™ w formacie PDF (konieczny Acrobat Reader).

 

 

W tabeli prezentowane są przetestowane przez producenta słuchawki, pasujące do pianek z tulejką 100, 200, 400 i 500. Jeśli Twoje słuchawki znajdują się na liście, będą do nich pasować wszystkie modele pianek (T, Tx, Ts, Tsx, S, Sx) z odpowiednią tulejką.
Wymienione są również słuchawki pasujące do pianek z tulejką 130, 150, 160 i 600 oraz Truly Wireless, do których są produkowane wybrane modele pianek.

Do niektórych słuchawek wymienionych w sekcji 100 Series (m. in. Westone i Etymotic) pasują również pianki z serii P (Professional). Użyj narzędzia Comply™ Tips Finder na stronie producenta, aby sprawdzić, czy wybrane słuchawki są z nimi zgodne: www.complyfoam.com.

Na poniższej stronie znajdują się słuchawki niekompatybilne z piankami Comply:
http://www.complyfoam.com/incompatible-device-list
Odradzamy zakup pianek Comply™ do słuchawek z tej listy!

Jeśli Twoich słuchawek nie ma ani w tabeli zgodności pianek, ani na liście słuchawek niekompatybilnych, ale średnica ich tulejki jest zawarta w przedziale 4.85mm – 6.25mm, możesz zakupić pianki z serii Universal z elastycznym rdzeniem.

Pianki T-130, T-150, T-160, T-600, P oraz Whoomp! (do słuchawek Apple In Ear) i Universal można zakupić wyłącznie na stronie producenta lub w sklepie Sonus Mobile.